» » Trabzonspordan Güzel Haber Geldi

Trabzonspordan Güzel Haber Geldi

Trabzonspordan Güzel Haber Geldi


İlk 11’inden tam 5 oyuncunun eksik olması sebebiyle büyük sıkıntılar yaşamakta olan Trabzonspor’da sakat olan oyunculardan güzel haberler geldi. Hamsik, Bakasetas ve Abdülkadir Ömür, Ümraniyespor’la yapılacak olan karşılaşmada forma giyebileceklerini açıkladı. Uğurcan için ise risk alınmayacak. Yoğun maç trafiğinde sakatlıklar yaşamakta olan Trabzonspor ve Galatasaray arasında yapılmış olan mücadeleden sonra tam gaz devam etmekte olan Spor Toto Süper Lig’deki mücadeleler için de sitemiz stadyumtv1.org üzerinden herhangi bir kasma, donma olmadan bedava maç izle seçeneği ile kesintisiz ve naklen olarak takip edebilir ve daha birçok lig ve spor dalındaki müsabakalara sitemizden ulaşabilirsiniz. Güncel maç yayınları için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayın. Karşılaşması ertesi adeta zirve yapmıştı. İlk 11’in en önemlilerinden olan tam 5 topçudan yoksun olan Fırtına, haftayı yine puan kaybederek bitirdi. Şimdi gözler Ümraniyespor maçında. Abdullah Avcı’nın eski yardımcısı olan Recep Uçar’ın çalıştırmakta olduğu İstanbul temsilcisine karşı 3 yıldızdan gelmiş olan haberlere göre teknik heyete nefes aldıracak. Doku sakatlığı yaşamış olan ve Galatasaray karşısında riske girilmeyen Bakasetas’ın durumunun iyi olacağı ve Ümraniyespor karşılaşmasına kadar hazır olacağı açıklandı.
Hamsike Özel Program Yapıldı
Kas problemleri sebebiyle sahalardan uzak kalmak zorunda olan takımın maestrosu Marek Hamsik’in de bu hafta içinde takımla beraber çalışabileceği söylendi. İdman eksiği olan ve fiziksel anlamda takımın gerisinde kalmış olan yıldız orta alan topçusu özel çalışmalarla beraber müsabakaya hazır olacağını açıkladı.
İdeale Yakın Olacak
MR’ı temiz çıkmasından sonra ağrıları olan Abdülkadir Ömür’ün de yine Ümraniye karşılaşmasına hazır bir şekilde sahada olması bekleniyor. 3 oyuncunun da takıma dönmesiyle beraber Trabzonspor ideal kadrosuna yaklaşmış olacak. Kalede ise Galatasaray karşılaşmasında olduğu gibi Taha Tepe’nin görev yapacağı açıklanan haberler arasında yerini aldı.