» » Galatasarayın Dikkatini Çeken İsim Cengiz Ünder

Galatasarayın Dikkatini Çeken İsim Cengiz Ünder

Galatasarayın Dikkatini Çeken İsim Cengiz Ünder


Mauro İcardi’yi bitirmeye çok yaklaşan Galatasaray ekibi gözünü yerli starlara dikti. Okan Buruk’un talebiyle kadrodaki Türk oyuncu sayısını arttırmak isteyen Sarı-Kırmızılılar’ın listesinde de ön plana çıkan 3 isim olduğu açıklandı. Bunların başında da Cengiz Ünder yer alıyor. Milli topçunun Marsilya’dan gitmesi bekleniyor. Cengiz’in önceliği de Avrupa’da kalmak istiyor olsa da şu ana kadar da kulübünü ve kendisini de tatmin eden bir teklif olmadı. Yönetim, 25 yaşındaki sağ kanat topçusunun durumuyla çok ilgili.
Mauro İcardi’yi bitirmeye yakın olan Galatasaray , transfer piyasasında gözünü yerli starlara dikti. Okan Buruk’un yönetiminde yoluna devam etmekte olan Galatasaray’ın da bulunduğu Spor Toto Süper Lig ve daha birçok liglerin karşılaşmalarını da sitemiz stadyumtv1.org adresinden canlı ve kesintisiz bir şekilde izleyebilir, dilerseniz sitemize üye olup, ayrıntılı maç analizlerini takip edebilirsiniz. İsteğiyle kadrodaki tüm Türk oyuncu rotasyonunu kuvvetlendirmek isteyen Sarı-Kırmızılılar’ın listesinde de ön plana çıkan 3 isim yer alıyor. Bunların başında da Cengiz Ünder yer alıyor. Milli futbolcunun Marsilya’dan gitmesi bekleniyor. Cengiz’in de önceliği Avrupa’da kalmak olmuş olsa da şu ana kadarki takımını ve tabi ki kendisini de tatmin edici bir teklif alamadığını söyledi. Yönetim, 25 yaşında olan sağ kanat oyuncusunun durumunu yakından takip etmekte.
Halil Hiç Forma Giyemiyor
Listedeki diğer topçu ise son iki sezonu da kiralık olarak Galatasaray’da geçiren isim olan Halil Dervişoğlu... 22 yaşındaki topçu, Brentford’da formayı kapmak için her şeyi yapmaya hazır olduğunu söyledi. Ancak şu ana kadar da sadece ligin ilk haftasında Leicester maçında da sadece 7 dakika süre alabildi. Halil, ikinci haftada da Manchester United karşılaşmasında kadroda yerini alamadı, 3. haftada ise Fulham mücadelesinde de yedek kaldı. Brentford, hücum hattına da bir takviye daha yaparsa genç yıldızı yollayabilir. Galatasaray’ın hem İngiliz takımıyla hem de oyuncu cephesiyle beraber konuştuğu açıklamalar arasında yerini aldı.
Kaanı Destekliyoruz
Bitmek bilmeyen Kaan Ayhan aşkı. Milli savunmacı hemen hemen her yıl 4 büyüklerin gündemine gelmiş olsa da şu ana kadar hiçbir kulüp Kaan Ayhan’a forma giydiremedi. Sassuolo Yönetimi’nin 6 milyon Avro’dan kapıyı açması ve indirime gitmemesi, bu transferi zorlaştıranlar arasında yerini alıyor. Sarı-Kırmızılılar her şeye rağmen de transfer zamanının son anına kadar 27 yaşındaki topçu için girişimlerine devam edeceğini söyledi.