» » Beşiktaşlı Tayfur Bingöl e sıcak gelişme

Beşiktaşlı Tayfur Bingöl e sıcak gelişme

Beşiktaşlı Tayfur Bingöl e sıcak gelişme


Kartal’ın gündeminde tecrübeli sol kanat oyuncusu için gelişmeler oluyor. Beşiktaş Yönetimi’nin bu gece yapılacak olan Alanyaspor maçından sonra Akdeniz takımlarının idarecileriyle beraber Tayfur Bingöl transferi için görüşeceğini açıkladı.
Siyah-Beyazlılar’ın transfer haberlerindeki Tayfur Bingöl, Alanyaspor ’un Karagümrük’e 4-2 kaybettiği karşılaşmadan sonra geleceği hakkında konuşmuştu. Bingöl, “Kulüpler arasında konuşmaların sürdüğünden haberim var. Sadece şunu söylemek istiyorum. Olursa iki taraf için de iyi olur. İki taraf da üzülmesin, bende mutlu olurum” açıklamalarını yaptı. Tayfur’un bu konuşmasına, Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu tepki göstermişti. Çavuşoğlu önceki günlerde sponsorluk töreninden sonra, “Görüşmeler devam etmektedir. Tayfur Bingöl'ün bu açıklamalarından sonra onun konuştum. Bilgi almadan bir açıklama yapmanın yanlış olduğunu ona da söyledim. Emre Kocadağ ile ayak üstü konuştuk. Sonra da telefonda da görüştük. Cidden istiyorlarsa oturulur, konuşulur, transfer olur ya da olmaz” açıklamalarını yaptı.
Her şey maç zamanında ortaya çıkacak
Süper Toto Süper Lig’de bugün Alanyaspor’la maç yapacak olan Beşiktaş ’ta yönetimin, karşılaşma ertesinde Akdeniz takımının yöneticileriyle birlikte Tayfur Bingöl transferini görüşmesi ve bir karar alınması bekleniyor. Geçen haftalarda Karagümrük’le yapılan maçta yedek olarak başlayan Tayfur Bingöl'ün, bugün ilk 11’de oynayıp oynamayacağı maç zamanında ortaya çıkacak.
5 senedir Alanyaspor formasını terleten Tayfur Bingöl, en büyük hayali ise Beşiktaş formasını giymek için takımından anlayış beklentisi içerisinde.
Başarılı takımlar arasında yer alan Beşiktaş'ın Süper Toto Süper Ligi maçlarını sitemiz stadyumtv1.org adresinden, maç heyecanını yaşayabilirsiniz