» » Ömer Ali Şahin güçlü bir oyun taktiğimiz var

Ömer Ali Şahin güçlü bir oyun taktiğimiz var

Ömer Ali Şahin güçlü bir oyun taktiğimiz var


UEFA Avrupa Konferans Ligi 3. Eleme Turu rövanş karşılaşmasında Medipol Başakşehir yarın kendi alanına Breioablik ile maç yapacak. Bu maç için yapılan açıklamada Başakşehirli topçu Ömer Ali Şahiner, "En iyi oynayışımızla sahada bulunacağız, kazanan taraf olmayı istiyoruz. Sonuç kötü olsa bile bu bizi yıldırmayacak. Tüm her şeyimizi sahaya yansıtacağız" açıklamalarını yaptı.
UEFA Avrupa Konferans Ligi 3. Eleme Turu rövanş karşılaşmasında Medipol Başakşehir yarın kendi alanında Breioablik ile karşı karşıya gelecek. Bu karşılaşmanın öncesinde yapılan toplantıda görüşlerini bildiren Başakşehir’li topçu "Geçen hafta zor bir karşılaşma oldu. Hem hava şartları kötüydü, hem de zeminin suni çim olması bizi maçın öncesinde endişelendiriyordu fakat kendi oyunumuzla beraber, güzel bir iş çıkardık. Ve galibiyeti aldık. Yarın da iyi performansımızla oynayıp turu geçen biz olmayı istiyoruz. Sonuç kötü olsa bile bu bizi yıldırmayacak. Başakşehir’in oyun planı yaptığı bu zamana Avrupa’da olmak, takımın gayesi oldu adeta. stadyumtv1.org hem yönetim kurulu üyemiz Emre hoca bu konu hakkında şunları ifade ediyor. Biz futbolcular olarak takımın bu tutumunu sahada da görmek istiyoruz. Başakaşehir’i gruplara çıkarmak istiyoruz. Yarın avantajlı olmamızı umursamadan güzel bir oyun sergileyeceğiz" dedi.
"Güçlü bir oyun taktiğimiz var"
Şahiner, "En büyük gayemiz geçen yıldan kalan oyunumuzu devam ettirmek, kazanmaya devam etmek. Kazanmaya devam etmeyi planlıyoruz. Kuvvetli bir oyun taktiğimiz var. Futbolcular gidip geliyor fakat takımın kazanma isteği asla değişmiyor. İyi bir performansla sahada olacağız. Hocamız bizden her zaman bunu bekliyor. Skorlara yansıtsak da yeterli bulmuyor. Çalışma hızımızı arttırmaya devam ediyoruz. Hatalarımızı tekrarlamamaya çalışıyoruz. Bizim için maçı oynayabilmek her zaman daha değerli ve daha zor oluyor. Biz de futbolcular olarak buna karşılık vermiyoruz. Umarız iyi bir yıl geçiririz" açıklamalarını yaptı.