» » Beşiktaş'tan Jason Denayer transferi

Beşiktaş'tan Jason Denayer transferi

Beşiktaş'tan Jason Denayer transferi


Sezona Kayserispor'u yenerek başlayan Beşiktaş, transfer yapmaya devam ediyor. Beşiktaş 4 futbolcu satın almak için çalışmalara devam ediyor, kulübündeki 4 futbolcuyu yollama kararı aldı. Siyah-Beyazlılar'ın defans gündeminde ise transfer ücreti elinde bulunan Jason Denayer olduğu açıklandı.
2022-2023 yılına evi Vodafone Park'taki Yukatel Kayserispor'u yenerek giriş yapan Siyah-Beyazlılar , hemen futbolcu transferi hakkında büyük gelişmeler yaşıyor. Yılın ilk maçını 1-0 yenmesine rağmen defans, orta saha oyuncusu ve kanat oyuncularında eksik olduğu belirginleşti Siyah-Beyazlılar, toplam 4 transfer yapmak istediğini basına açıkladı .
miri, Fuente, Kerem ve Denayer transferi
Kartal Bayer Leverkusen'de 25 yaşındaki orta alan oyuncusu Nadiem Amiri, Marsilya'dan 21 yaşındaki sol açık futbolcusu Konrad De La Fuente ve Demir Grup Sivasspor'dan 21 yaşındaki merkez orta alan oyuncusu Kerem Atakan Kesgin'i transfer etmek için görüşmelerine devam ediyor. Beşiktaş takımı bir de defans transferi yapmak istiyor. Gündemindeki futbolculardan bir tane daha önce Galatasaray takımında oynatan 26 yaşındaki Belçika kökenli defans oyuncusu Jason Denayer boşta kaldı.
Belçika asıllı defans Lyon'da 4 yılı geride bıraktıktan sonra Fransız kulübüyle anlaşması bitti ve boşa düştü.
4 yeni oyuncu geliyor, 4 oyuncu ayrılıyor
Siyah-Beyazlılar 4 futbolcu transferi yapmak istiyor, stadyumtv1.org 4 futbolcuyu da yollamak istiyor. Beşiktaş yönetimi İspanyol asıllı defans oyuncusunu Francisco Montero ve Brezilyalı defans oyuncusunu Welinton'a takım bulduklarında kolaylık olacağını söyledi. Yönetim üyelerinin önümüzdeki yılda bulunmayacaklarını söylediği diğer iki futbolcu da Tyler Boyd ve Ajdin Hasic. Boyd ile Sivasspor ilgilenmekte fakat teknik adam Valerian Ismail ABD'li sağ kanat futbolcusunu kampta istiyor. Geçtiğimiz yıl Ümraniye'ye verilen fakat istenildiği kadar oyunda olmayan Hasic'i yollamayı düşünüyor. Çok büyük beklentilerle alınan ve Avrupa'ya büyük ücretlerle satılması düşünülen Hasic, Fransız teknik direktörünün dikkatini çekemedi.
100. yılda güzel hedefler
Siyah-Beyazlılar, oturmuş olan kadrosuna güzel eklemeler yaptı. Trabzonspor kadar çok fazla transfer yapan ezeli düşmanları Sarı-Lacivertliler ve Sarı-Kırmızılılar'a karşı Cumhuriyet'in 100. senesindeki şampiyonluk yarışına öncülük yapmak istiyor. Yönetim kurulu da teknik kuruldan gelen transfer isteklerini yapmak için elinden geleni yapmaya devam ediyor.